Ahmet Nur Çebi “Maddiyat karşılığı komplo ve algı yapıyorlar.”

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi, GKN Kargo ile imzaladığı sponsorluk anlaşmasının tanıtım toplantısında ilginç açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi’nin gündem dışı açıklamaları şöyle:

Ahmet Nur Çebi: TFF Başkanlığı için talep geldi kabul etmedim

“Bir evvelki federasyon başkanlığı seçimi için bana talep geldi ama önceliğim Beşiktaş’tı. Türkiye Cumhuriyeti’ndeki her türlü vazife çok kutsaldır. Beşiktaş benim için çok önemli. Beşiktaş’ı sırtlamam gerektiğini düşündüm. Geldim, devam ediyorum. TFF başkanlığı ile ilgili bir planım yok. Seçime kadar görevimin başında kalmayı planlıyorum.

“Valérien Ismael dışında başka bir planım yok”

Valérien Ismaël’e güvendiğimi defalarca söyledim, güvenmeye de devam ediyorum. Birçok artı özelliği olan bir teknik adam. Şampiyonluğu Valérien Ismaël’le yakalama planı dışında başka bir planım yok. Hep beraber hocamızla yola devam etmeyi, şampiyonluğu kazanmayı planlıyoruz. Fikrimizde değişiklik yok, fikrimizde değişiklik olmasını gerektiren herhangi bir durum da yok.

Ahmet Nur Çebi “Sosyal medyada bize komplo kuruyorlar”

Son zamanlarda bir algı operasyonu yürütülüyor. Valérien Ismaël’in eleştirildiği ve içine düşürülmeye çalışıldığı bir durum söz konusu. İşin sosyal ile yazılı ve görsel medya tarafları var. Sosyal medyadaki eleştirilerin asıl amacı Beşiktaş Başkanı ve Yönetim Kurulunu hedef alan bir komplodur.

Takımın başarısız olması isteniyor, bunun için hocayı aşağı çekmek istiyorlar. Hocayla oyuncular arasında sorun varmış algısı yaratmaya çalışarak takımın başarısız olmasını planlayanlar var. Sosyal medyada muhalefet olduğunu iddia eden kişiler tarafından para karşılığı yapılıyor.

Üç ay önce burada seçim yapıldı. Herkese buraya gelin aday olun dedim. Ne kadar çok kişi aday olursa Beşiktaş’ın marka değeri o kadar yukarı çıkar dedim. Seçime girmeyenler, takım başarısız olsun, başkan gitsin yerine biz gelelim derdindeler. Biz kulübü çok iyi toparladık. Biz bunu Beşiktaş için yaptık.

Ahmet Nur Çebi “Bir kısım medya Valerien Ismail’i değersizleştirmeye çalışıyor”

İnsanların iştahlarının kabardığını görüyorum ama neden üç ay önce seçime girmediklerini anlamıyorum. Ortaya başarısız bir takım çıkarmaya çalışarak benim ve yönetimin istifasını bekleyenler boşuna bekler. Seçim zamanı belli, seçimi bekleyecekler. Hocamızla devam edeceğiz ve şampiyonluk kupasını onunla beraber kaldıracağız.

Yazılı ve görsel medyadaki eleştirileri anlamakta güçlük çekiyorum. Bir çoğunda aşağı çekme var. Hocayı değersizleştirmeye çalışan bir kısım medya var. Bu sezon Beşiktaş’ın en iyi takım olduğunu herkes biliyor. Bu takımı başarıdan uzaklaştırmanın yollardan biri takımı içeriden ve dışarıdan karıştırmak ama amaçlarına ulaşamayacaklar.

Taraftarlarımızdan hoca ve futbolcularına sahip çıkmalarını bekliyoruz. Bize güvensinler. Hocayla oyuncular arasındaki ilişkiyi en iyi bilenlerden biriyim. Oyunculardan hocayla ilgili en ufak bir eleştiri olmadığı gibi hocasını takdir eden bir takım var.

Hoca eleştirilerle ilgilenmiyor. Kendisi sadece başarıya odaklanmış durumda. Sadece nedenini anlamadığını söylüyor. Hocayı aşağı çekmeyenler boşuna çabalıyorlar.

Ahmet Nur Çebi “Maddiyat karşılığı algı yapıyorlar.”

“Ve hocayla sanki futbolcular arasında problem varmış gibi algılar yaratılarak algılar içerisinde olanlar var. Sosyal medyada yapanların birçoğunun bu işi muhalefet olduğunu iddia eden kişiler tarafından özellikle maddiyat karşılığı yürütüldüğünü iyi biliyorum. Bunu defalarca söyledim ve söylemeye devam edeceğim, kimse beni durduramaz.”

“BU SENE EN İYİ TAKIM BEŞİKTAŞ”
“Bir de yazılı ve görsel medya var. Oradaki eleştirileri anlamakta güçlük çekiyorum. Eleştiriyse kabul ediyorum yalnız konu eleştiri değil. Birçoğunda aşağı çekme var. Şurada hata yaptı, burada hata yaptıyı bırakıyor, cümlenin her satırında hocayı değersizleştirmeye çalışan bir kesim medya var. Beşiktaş’ın bu sene en iyi takım olduğunu herkes biliyor. Bu takımı başarılardan uzaklaştırmanın tek yolu da Beşiktaş takımını içeriden ve dışarıdan karıştırmaktır. Amaçlarına ulaşamayacaklardır.”

“OYUNA GELMEYİN, BİZE GÜVENİN”
“Taraftarıma sesleniyorum, bu komploları hazırlayanların oyunlarına gelmeyin. Biz nasıl taraftarımıza sahip çıkmaya çalışıyorsak, taraftarımız da hocasına ve oyuncusuna sahip çıkmasını rica ediyorum. Bize ve hocaya güvensinler. Şu anda hocayı eleştirecekleri herhangi bir durum olmamasına rağmen, sabahtan akşama kadar yazılanların ne kadar art niyetli olduğunu ve kimler tarafından yazıldığını taraftarın görmesini istiyorum.”

“FUTBOLCULAR HOCAYI TAKDİR EDİYOR”
“Hocayla futbolcular arasındaki mutluluğu en iyi bilenlerden biriyim. Hocasıyla ilgili eleştiri yapan bir tane eleştiri yapan futbolcu olmadığı gibi, hocasını takdir eden, beğenen, değerlendiren bir takım var.”

Paylaş.

1 Yorum

  1. Geri Bildirim: Ahmet Nur Çebi “Maddiyat karşılığı komplo ve algı yapıyorlar.” - Medya Oluşum

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: