Yönetimden futbolculara para cezası!..

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Yönetimden futbolculara para cezası!.. Beşiktaş yönetimi toplandı, Fenerbahçe derbisin sonrasında gece kulübünde eğlenen 7 futbolcuya para cezası verdi.. Kadro dışı kararı ise çıkmadı / Beşiktaş Haberleri

Fenerbahçe maçından sonra bir gece kulübüne 6 arkadaşı ve iletişim komitesinden de bir sorumlu ile eğlenmeye giden Gökhan Töre ve 6 arkadaşına para cezası… Beşiktaş Yönetimi 7 futbolcuya para cezası verirken, iletişim komitesinden sorumluya ceza verilmemesi dikkatlerden kaçmadı.

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi yaptığı açıklamada, olaya karışan her futbolcu için para cezası kararı verdiklerini söylerken, kadro dışı kararı almadık” dedi. Ajansspor.com’un haberine göre, futbolcuların arkasında olduklarını ama kulübün de bir disiplin yönetmeliği olduğunu ifade eden Çebi, “Şüphesiz kötü bir olay. Ancak yine de olumlu bakmak lazım. Bir musibet bin nasihattan iyidir. Oyuncularımız bu olaydan gerekli dersi alacaktır” dedi.

Çebi, yaşanan olayın sezon sonunda Gökhan Töre’nin sözleşmesini alma kararlarına etki etmeyeceğini ifade etti. İletişim komitesinden sorumlunun ceza almadığı ve Çebi’nin para cezası alacaklarını söyledikleri oyuncular, Gökhan Töre, Fernandes, Almeida, Dany, Veli, Kerim Frei, ve Motta olacak.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: