“Vida’da bir gevşeklik olduğunu sezmişler”

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

Beşiktaş’ın teknik direktörü Abdullah Avcı, siyah-beyazlı formayı daha önce giymiş isimleri konuk etti. Beşiktaş’ın eski futbolcularından Süleyman Oktay, Nevzat Demir Tesisleri’nde teknik direktör Abdullah Avcı’ya yaptıkları ziyaret hakkında konuştu.

Oktay, Avcı’nın Gazişehir maçında kırmızı kart gören Domagoj Vida ile kendisine söylediği sözleri ilk kez Radyospor’da açıkladı.

Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Süleyman Oktay’ın açıklamaları şu şekilde:

Abdullah Avcı, Şenol Fidan, Gökhan Keskin ve kıymetli diğer arkadaşlarımız hep beraber Ümraniye’deydik. Beşiktaş zor günler geçiriyor. Teknik ekibimizi desteklemeye devam ediyoruz. Bir destek toplantısı, moral toplantısı gerçekleştirdik.

Eğer Gazişehir maçından iyi bir sonuçla dönülseydi problem olmayacaktı. Abdullah Avcı işin kolay olmadığını ama hiçbir zaman yılmayacaklarını söylüyor. Hoca, ‘Böyle sonuçlar olabilir. Ama bunları atlatacağız. Ben takıma iyi futbol oynatmaya çalışıyorum’ dedi.

Ayrıca, ‘Takım ısınmaya çıktığı zaman, futbolcuların yüzündeki ifadeden bile ne düzeyde olduğunu görüyoruz’ diyor Abdullah Avcı. ‘Futbolcuların motivasyonunu anlıyoruz’ diyor. Vida’da bir gevşeklik, rahatlık olduğunu sezmişler. Onu anlattı.

Abdullah Hoca, ‘Evet, oyuncularımız ısınırken o günkü maçı nasıl götüreceğini anlıyoruz’ dedi. Hatta diğer teknik adamlar da Abdullah Avcı’ya bu konuda destek verdiler. Vida’da bir gevşeklik olduğunu sezmişler.

Paylaş:

Bir Yorum Yaz