Ünlü popçu Murat Boz Beşiktaşlı oldu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ünlü popçu Murat Boz Beşiktaşlı oldu… Sanatçı Murat Boz, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ı ziyaret etti ve kulübe üye olmak için imza attı / Beşiktaş Haberleri

Başkan Fikret Orman ve İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, ünlü sanatçı Murat Boz’u Akaretler’deki kulüp binasında ağırladı. HTSpor’un haberine göre, Murat Boz’un kulübe üyelik başvurusunu kabul eden Fikret Orman, BJK TV’ye şunları söyledi:

“Murat Boz, çok başarılı bir sanatçı. Allah başarılarını daha da çoğaltsın. Uzun zamandır düşündüğümüz ama bugüne nasip olan bir ziyareti gerçekleştirdi Murat Boz kardeşimiz. Kendisi kulübümüze üyelik başvurusunda bulundu. İnşallah ileride başkan da olur. Toplumun her kesiminde Beşiktaşlı kardeşlerimiz, arkadaşlarımız var. Herkesi Beşiktaş için elini taşın altına sokmaya davet ediyorum. Murat Boz’a da nazik ziyareti ve kulübümüze üyelik başvurusu için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.”

Ahmet Nur Çebi ise, Murat Boz’a üyelik başvurusu nedeniyle hayırlı olsun dileklerini iletti ve tüm Beşiktaşlıları bu çatı altında görmek istediklerini söyledi.

Beşiktaş Kulübü’ne üye olmanın kendisi için büyük bir şeref ve onur olduğunu anlatan Murat Boz, “Hayatım boyunca birçok imza attım. Bugün Beşiktaş Kulübü’ne üye olmak için attığım imza ise hayatımın en önemli, özel ve gurur verici imzası oldu. Başkanımız sayesinde Beşiktaşımız’da güzel bir dönem başladı. Sportif başarılar gelmeye başladı. Umarım bu başarıların devamı gelecektir” diye konuştu.

Share.

Leave A Reply