Tepkiler fayda etmedi! Orhan Ak Beşiktaş’ta

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Abdullah Avcı’nın yardımcıları bugün sağlık kontrolünden geçirildi. FETÖ elebaşı ile fotoğrafları olan Orhan Ak’ın da tepkilere rağmen kadroya katılması camiayı şok etti.

Sağlık kontrolünden fotoğrafların paylaşılmasının ardından ilk tepki Çarşı’dan geldi.

Çarşı’nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımdaki görselde “Beşiktaş’a bir yardımcı antrenör aranıyorsa, şanlı tarihimiz Beşiktaş’a layıkıyla hizmet etmiş yüzlerce, binlerce Beşiktaşlıyla doludur. Sporculuk kariyerinde rakiple özdeşleşmiş, daha da önemlisi terör örgütü yapılanmasında adı geçen Orhan Ak’ı: Ve sadece Orhan Ak değil, vicdanlarda aklanmamış hiç kimseyi Beşiktaş’ta istemiyoruz!” ifadeleri kullanıldı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre Acıbadem Fulya Hastanesi’nde gerçekleştirilen kontrollere sol bek Caner Erkin’in yanı sıra teknik ekip kadrosunda bulunan Şenol Fidan, Recep Uçar, Orhan Ak, Haluk Güngör, Ekrem Özerk Tufan ve Serdar Keşçi katıldı.

Detaylı kan tetkikleri yapılan Caner ile teknik ekip; ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak-burun-boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi.

Sağlık kontrolleri akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.

Paylaş:

Bir Yorum Yaz