Son Dakika: Ryan Babel transfer dedikodularına açıklık getirdi

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

Instagram’da yaptığı son paylaşımla Beşiktaş’tan ayrılacağı yönünde mesaj verdiği ileri sürülen Ryan Babel, paylaşımına açıklık getirdi ve Beşiktaş’ta yeniden şampiyon olmak istediğini söyledi.

Ryan Babel, kariyerine forma giydiği kulüplerde çekilmiş fotoğraflarını tek tek paylaşarak, üstüne yaş ve sene bilgisini yazdı. Beşiktaş formasıyla olan fotoğrafını da sosyal medyadan yayınlayan yıldız isim, bir sonraki fotoğrafa ise ‘Yolculuk devam ediyor’ diyerek transfer sinyalleri verdi.

TRT Spor’a konuk olan Ryan Babel bu paylaşımına açıklık getirdi.

İnsanların daha mantıklı olmalarını istediğini söyleyen Babel “Türkiye’ye yeni gelmedim, Türkiye’de yazılan böyle şeylerin mantıklı olmadığını siz de biliyorsunuz. Sosyal medya paylaşımımda bir mesaj aramamın mantığı yok. Sosyal medyayı aktif kullanıyorum. Kesinlikle bunun altında başka niyet amaç yok. Ayrılacak olsam doğrudan söylerim, subliminal mesajlar vererek insanların kafasını karıştırmam. Beşiktaş’la kontratım var, burada yeniden şampiyon olmak istiyorum. Sezon sonunda ne olur ne olmaz o zaman bakarız. Şu an kesinlikle Beşiktaş’ta kalıyorum” dedi.

Hollandalı futbolcu şöyle devam etti:

“Diğer kulüpler [Flamengo] bana ilgi gösteriyorlarsa bu kontrol edeceğim bir şey değil. Demek ki iyi oynuyorum, bununla gururlanırım. Gönül ister ki tekrar Real Madrid ve Barcelona’dan teklif gelsin. Aslında tatil için imaj yenilemiştim. Saçlarım için olumlu geri dönüşler oldu ve ben de karar verdim, devam edeceğim. Yeni sezona bu şekilde gireceğim. Siyah ve gri forma hoşuma gitti, giymek için sabırsızlanıyorum.”

Paylaş:

Bir Yorum Yaz