Son Dakika! Borç 2.1 milyar, Fikret Orman baskın seçime gidiyor

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

Vodafone Park’ta yapılan divan kurulu toplantısında başkan Fikret Orman erken seçim kararı alacağını ve yeniden aday olacağını açıkladı! / Son Dakika…

Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk’ün görüşlerini belirtmesinden sonra kürsüye gelen Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, Beşiktaş kulübünün toplam borcunun 2 milyar 103 milyon 854 bin Türk Lirası olduğunu açıkladı.

Daha sonra kürsüye gelen Fikret Orman ise baskın seçim kararını şu sözlerle açıkladı:

“Beşiktaş’ta çok zor bir sürece giriyoruz. Bu zor süreci yönetmek için heyecanı artırmamız lazım. 6 sene içinde hepimiz yorulduk. Silkelenmeye ihtiyacımız var.

Yönetim kurulunu yenilemek için seçime gitme kararı alacağım. İsteyen herkes aday olabilir. Kamuoyuna ne söylemek istiyorsa, gelir konuşur. Çok radikal kararların alınması lazım. Bunları da ancak gücünü tam olarak almış bir yönetim kurulu ile yapabiliriz. Kısa süre içerisinde seçime gidiyoruz. Troll hesaplar varmış, ben yönetiyormuşum. Troll neymiş ben onu bile bilmem. Bir kişi bunu yaptığımı göstersin, başkanlığı bırakırım.

Şimdi geldiğimiz noktada evet, kriz var. Bu krizi ben yaratmadım. Biz bir ülkenin içindeki bir kurumuz. Bunu yöneteceğiz tabii ki, bizim işimiz bu. Alacağımız radikal kararlarla bu işi yöneteceğiz ancak bu irade gerektiriyor. Yeni bir mücadele için seçime gideceğim. Aday olmak isteyenler, konuşanlar, borcu düşürmek için projeleri olanlar, kamuoyu önünde kulis yapanlar, herkes için güzel bir fırsat. Buyursunlar, tenkit etmek değil de nasıl çözeceklerini anlatsınlar.

Aday olacak arkadaşlara, kapı arkasında dedikodu yapanlara, söyleyecek lafları olanlara buyurun seçim var. Öyle 15 gün sonra falan da yapmayacağım. Herkes gelsin aday olsun, hep beraber yeni yönetim kurulumuzu seçelim. Hiç merak etmeyin. Beşiktaş bizim canımız. Sağlığımız müsade ettiği sürece çalışmaya devam edeceğiz. Biz ne kara kışlar gördük, bu camia hepsini aşacak güçtedir.”

Paylaş:

Bir Yorum Yaz