Sinan Engin çok rahat! “İstediğim zaman Beşiktaş’ta görev alırım”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Beşiktaş’ta adı sürekli kötü olaylarla anılan eski idari menajer ve futbolcu Sinan Engin Yalova’da ilginç açıklamalar yaptı.

Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan adayı olan kardeşi Kenan Engin’e destek vermek için geldiği Yalova’da, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile Galatasaray’ın devre arasında yaptığı transferler hakkında açıklamalarda bulundu.

Yıldırım Demirören’i zor günlerin beklediğini belirten Engin, “Her şeyden önce Yıldırım Demirören’in, taraftarla arasını düzeltmesi gerekiyor. Bu da takımın başarısıyla doğru orantılıdır. Beşiktaş kazandıkça işler kendiliğinden yoluna girer. Her şeye karşın zor bir süreç kendisini bekliyor” dedi.

“Beşiktaş’tan teklif gelirse yeniden görev alır mısınız?” sorusuna ise, “Teklif almaya gerek yok. Ben istediğim zaman Beşiktaş’ta görev alırım. Zaten Beşiktaş’taki görevimi de kendim bırakmıştım. Şu an için Yıldırım Demirören’i dışarıdan destekliyorum” yanıtını veren Engin, Beşiktaş’ın ligdeki durumunu değerlendirirken de, “Şu an Turkcell Süper Lig’de şampiyonluğun en büyük adayı Beşiktaş. Çünkü tek kulvarda oynayacak” diye konuştu.

Share.

Leave A Reply