Serdal Adalı’dan Van’a büyük yardım

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Serdal Adalı Van’a Öğretmenler Evi yaptıracak! Şike soruşturması kapsamında tutuklanan Beşiktaş Asbaşkanı ve Adalı Holding Eş Başkanı Serdal Adalı Van’a Öğretmenler Evi yaptıracak.

Avukatı Ömer Durak aracılığıyla 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Serdal Adalı, 76 öğretmenin Van depreminde hayatını kaybetmesi nedeniyle üzüntüsünü dile getirerek “Türkiye’yi sarsan depremin yaralarının kısa sürede sarılması için herkes üzerine düşeni yapmalı. En kısa sürede çalışmalara başlayarak hızlı adımlarla Öğretmen Evi projesini hayata geçireceğiz. Ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin yaşam koşullarının iyileştirilmesine destek vermek iş dünyası olarak bizlerinde sorumluluğu. Van’da hizmet veren öğretmenlerimizin barınma ihtiyaçlarını karşılamak için üzerimize düşen sorumluluğu eksiksiz yerine getirmek için hazırız” ifadelerini kullandı.

Serdal Adalı ‘Van Öğretmenler Evi’ projesinin kapsamında öncelikli olarak Milli Eğitim Bakanlığı’yla ihtiyaçları tespit edeceklerini ve planlama çalışmalarına başlayarak kısa sürede Öğretmenler Evi’nin inşaasına başlamaya hazır olduklarını açıkladı.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: