RAKAMLAR HER ŞEYİ ANLATIYOR!

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +
Berabere biten Ankaragücü ve Sivas karşılaşmalarında adeta tel tel dökülen Siyah-Beyazlı oyuncular, birçok performans değerinde sezonun en kötüsüne imza attı…

ABOUBAKAR: Sivas karşısında 45 dakika sahada kalan Kamerunlu, mücadeleyi şut atamadan tamamladı. Bir kez bile dripling denemesinde bulunmazken, isabetli pas sayısı 5, top kaybı sayısı ise 10 oldu.

CYLE LARIN: Sivas maçını tek isabetli şutla bitirdi. Kanatta görev almasına rağmen bir orta bile yapamadı. Larin’in kilit pas, dripling, top çalma, geriye koşu değerleri de sıfırda kaldı. Ankaragücü maçında da ne isabetli orta yaptı ne de kilit pas verdi.

JOSEF DE SOUZA: Brezilyalı girdiği 6 ikili mücadelenin 5’ini kaybederken, tek dripling denemesini de başaramadı. Şut, kilit pas, orta, top çalma değerlerinde dibi gören Josef, Ankaragücü maçında ise 6 uzun topun 5’ini rakibe atıp, bir kez top çalabildi.

DORUKHAN TOKÖZ: Sivasspor maçında 5 ikili mücadelenin 4’ünü kazanan Dorukhan, kilit pas, orta, şut, geriye koşu karnelerinde sıfırdı. Ankaragücü karşılaşmasında ise 14 dakikada sadece 4 kez topa dokunabilmişti.

ADEM LJAJIC: Sivas’ta 20 dakika süre alan Ljajic, yaptığı 5 ortayı da rakiplerine gönderdi. Maçı şut atamadan bitiren Beşiktaşlı oyuncu, aynı zamanda tek dripling ve hava topu mücadelesi denemesinde de başarılı olamadı.

GÖKHAN TÖRE: 20 dakika sahada kaldığı Sivas maçında şut, dripling, hava topu kazanma, orta, pas arası ve top çalma değerlerinde hiç etkili olamadı. Ankaragücü maçında ise 18 dakika sahada kalıp sadece 6 kez topa dokunabildi.

KEVIN N’KOUDOU: Aboubakar’ın sakatlanması sonrası 45 dakika forma giyen N’Koudou, Sivasspor karşısında isabetli şut, isabetli orta, hava topu kazanma, top çalma ve geriye koşu karnelerinde sıfırda kaldı. Fransız yıldız, Ankaragücü’ne karşı 5 ortasını da hatalı göndermiş, bir penaltı kaçırarak, tek bir top çalma bile yapmadan maçı bitirmişti.

GHEZZAL’IN ORTASI YOK!

BERNARD MENSAH: Sivasspor karşısında yeterli süreyi alamayan, Ankaragücü maçında ise 67 dakika sahada kalan Mensah, oyuna sonradan girmesine rağmen geri çıkmış ve isabetli şut, kilit pas, hava topu gibi kritik değerlerde verimli olamamıştı.

RACHID GHEZZAL: Ligin asist kralı olan Ghezzal da performansını düşürenler arasına girdi. Sivas maçında 70. dakikada kenara gelen oyuncu, isabetli orta yapamadan mücadeleyi tamamlarken, sadece bir kez rakiplerinin ayağından top çaldı.

ATIBA HUTCHINSON: Sivasspor’a karşı 90 dakika boyunca kilit pas, şut, dripling, hava topu, atak uzaklaştırma, pas arası değerlerinde çok kötüydü.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz