İbrahim Tatlıses vuruldu! İşte yaşananlar

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Şarkıcı İbrahim Tatlıses vuruldu! İbrahim Tatlıses, Beyaz TV ‘deki İbo Şov Programı ‘nın çıkışında Maslak Büyükdere Caddesi üzerinde kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı.

Özel Levent Hastanesi ‘ne kaldırılan ünlü sanatçı daha sonra Maslak Acıbadem Hastanesi ‘ne sevk edildi. Beyaz TV ‘deki İbo Şov programının çıkışında saldırıya uğrayan Tatlıses hakkında Beyaz TV ‘den yapılan açıklamada kurşunun başını sıyırıp geçtiği ileri sürüldü. İbrahim Tatlıses ameliyattan sonra yoğun bakıma alındı.

İbrahim Tatlıses ‘in ameliyattan çıktığı ve yoğun bakıma alındığı açıklaması yapıldı. Hastane yetkilileri İbrahim Tatlıses ‘in durumu hakkında bilgi vermekten kaçındı. Hastane önünde büyük bir kalabalık sanatçının durumunu takip ederken, basın mensuplarının da hastaneye yaklaşmasına izin vermiyor. Stüdyo çıkışı yanındaki bir kadınla birlikte saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses ’e saldıran kişilerin siyah renkli bir otomobille olay yerinden kaçtığı ifade edildi.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses vuruldu. İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu hakkında yapılan açıklamaya göre sanatçının hayati tehlikesi devam ediyor.

Silahlı saldırı sonucu hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan İbrahim Tatlıses sağlık durumu hakkında hastane yetkilileri açıklamalarda bulundu. İbrahim Tatlıses’in hayati tehlikesinin devam ettiği belirtilen açıklamada ünlü türkücünün 24 saat uyutulacağı belirtildi.

İbrahim Tatlıses vuruldu haberi gündeme bomba gibi otururken sanatçının kafa kemiklerinde kırıklar, beyin zarında ciddi bir hasar ve beyninde iç kanama olduğu belirtiliyor. Bugün saat 11:00 civarında tekrar son durumuna bakılacak olan İbrahim Tatlıses’in 24 saat uyutulması planlanıyor. Doktorlara göre hayati tehlike azalmasına rağmen devam ediyor. Saldırıda kurşunlardan birinin İbrahim Tatlıses’in beyninin sağ tarafından girdiği öğrenildi. Kalıcı hasarı önlemek için tüm müdahaleleri yaptıklarını belirten doktorlar beyindeki durumun kontrol altına alındığını söyledi.

Bir televizyon programı çıkışında İbrahim Tatlıses vuruldu. Görgü tanıklarından biri İbrahim Tatlıses’in vurulmasının ardından yaşananları anlattı.

Sabah gazetesinin haberine göre görgü tanığı şunları anlattı:

“İbrahim Tatlıses vuruldu” diye haber geldi ama önce şaka zannettik. Dışarıya çıktık ve 2 tane ambulans geldi. Gazetecilerin görüntü alamaması için çevresini sardık. Buket hanım kendinde değildi. Her yer kan içinde kalmıştı. İbrahim Tatlıses’in bilinci açıktı. Kesik kesik ama düzgün şekilde ‘Olur mu yaaa? Olur mu hiç?’ diye art arda tekrarlıyordu. Başının yanından girip çıkmış mermi. İbrahim Bey, tomografide doktorun ‘Elimi sık, ayağını tut’ gibi sorularına tepki vermiş. Arabanın içinde vurmuşlar. İbrahim Tatlıses’in şoförü şans eseri isabet almamış. Zaten İbrahim Tatlıses hissetmiş ve başını hemen yere eğmiş. Ambulanslardan biri İbrahim Tatlıses’i diğeri, Buket Çakıcı’yı aldı. Haber verdiğimiz oğlu İdo Derya hanımla birlikte geldi. Beyinde kanama var dediler. Sonrasında sedyeyle uzaklaştırdılar bizden…”

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: