BeşiktaşHürser TekinoktayNeler Oluyor ?Spor Haberleri

Tekinoktay’dan yönetime uyarı: ‘William Carvalho ile dikkatli sözleşme yapılmalıdır.’

Beşiktaş Altyapısından yetişen futbol antrenörü ve Divan Kurulu üyesi Hürser Tekinoktay, sosyal medya hesabında Siyah – Beyazlı kulübü etiketleyerek yaptığı paylaşımda, Beşiktaş kulübünün anlaştığı bilgileri gelen William Carvalho transferi ve oyuncunun sakatlık problemine dikkat çekti,

Constance Halaveli Maldives on WTS

Paylaşımında, Carvalho’nun yer aldığı karşılaşmalara, sakatlığıyla ilgili detaylı bilgiler ve görsellere de yer veren

Hürser Tekinoktay, yönetime uyarıda bulunarak, şu ifadeleri kullandı:

‘Sevgili Beşiktaş Yönetimi,

Real Betis’li William Carvalho ile anlaşılacağına dair Portekiz basının haberler çıkıyor. Şayet doğru ve mecbur isek çok dikkatli bir sözleşme ve anlaşma yapılmalıdır.

32 yaşındaki futbolcu bir süredir yaşadığı sakatlıklardan ötürü çok ciddi bir düşüş içinde. Carvalho 22 haftada sadece 10 maçta, kısa sürelerde yer aldı. Yanılmıyorsam sadece 2 kez ilk 11’de oyuna başlayabildi.

26 Kasım günü ligin 14. Haftasında Las Palmas’a karşı oynadığı maçta ikinci yarının başında sakatlanıp oyundan çıktı. O günden beri 2-3 maç kısa süreli oynadı ve bir daha kadroya dönemedi.

Sanıyorum sakatlığı DİZ bölgesindeki kaslarını kemiğe bağlayan TENDON bölgesinde. Bu sakatlık ciddi sorun teşkil edebilir. ‘Inflammation of the biceps TENDON in the thigh’ olarak tespiti görülmekte olan bu sakatlık; Sporcunun yaşı genç ise ve hafif bir ödeme maruz kalmışsa, yaklaşık 2 ila 4 hafta içinde iyileşebilir. Ancak tekrarlayan bir vaka ise (vaka ona benziyor) sakatlık 6 haftadan fazla sürebilir. Hatta ameliyat edilmesi zorunlu olabilir.

NationalTurk Haber

Şayet sporcunun yaşı ileriyse sakatlığın tedaviye uzun süreli cevap vermesi veya nüksetmesi de söz konusu olabilir. Bu açıdan bu SAKATLIĞI olan futbolcu YÜKSEK RİSK taşımaktadır.

Beşiktaş Postası William Carvalho’nun sakatlık şüphesi olduğunu haftalar önce yazmış ve Şubat ayının ilk haftasında Getafe’ye karşı oynayıp oynamayacağı ise net olmadığını belirtmişti.

Beşiktaş’ın transfer için görüştüğü futbolcular elden kaçıyor

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu