Spor Haberleri

“Rıza Çalımbay’ın Alternatifleri Hazır, Kazanırsak Devreye Sokacağız”

Beşiktaş başkan adaylarından Hasan Arat, teknik direktör Rıza Çalımbay’ın akıbeti ile ilgili çelişkili açıklamalar yaptı.

Anadolu Ajansı’na açıklamalarda bulunan Arat, Teknik Direktör Rıza Çalımbay için “O zamana kadar performans ve bu kimya oluşmuşsa neden devam etmeyelim? Tabii ki devam ederiz.” derken Çalımbay’ın alternatiflerinin hazır olduğunu söyledi.

Hasan Arat Rıza Çalımbay hakkında şunları söyledi:

“Rıza Çalımbay göreve geç getirildi. Ona güveniyorum. Hemen ertesi sabah getirilmeliydi. Geç de olsa seçime kadarki dönemi huzursuz geçirmememiz çok kıymetliydi.

Rıza hocanın bu dönemi iyi geçireceğini düşünüyorum. Arkadaşlardan (Serdal Adalı) ‘Yarın Rıza hoca ile konuşacağım’ lafı duydum. Şu anda istifa etmeyen bir yönetim var.

Alternatiflerimiz hazır

Hiç kimsenin Rıza hoca ile strateji konuşması yakışık almaz. Yönetim hala burada. Sabırlı olmak lazım. Biz hazırlıklarımızı yaptık. Yerli ve yabancı tüm alternatiflerimiz hazır.

Seçimi kazanırsak bu alternatiflerimizi devreye sokacağız. İlk önce Rıza hoca ile konuşacağız. O bize doğru bilgiler verir. O gerçek bir Beşiktaşlı.

O zamana kadar performans ve bu kimya oluşmuşsa neden devam etmeyelim? Tabii ki devam ederiz.

İsim üzerinde spekülasyon yapmak çok doğru olmaz. Rıza hoca şu an antrenörümüz ve ona sahip çıkmamız lazım. Hoca varken isim konuşulmasına karşıyım.

NationalTurk Haber

Tabii ki birçok hocayla görüştüm. Beşiktaş istediği oyuncuyu getirir.

Transfer konusunda da hazırlığımız var. Beşiktaş, sadece teknik direktör ve sportif direktörle transfer politikasını belirleyemez. Beşiktaş’ın kendi stratejisi olacak.”

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu