Günah keçisi Ricardo Quaresma mı?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Beşiktaş’ta adeta kolej havası hakim olurken, bunu bozan Q17 büyük tepki aldı. Yönetim, Portekizli futbolcuyla görüşerek uyarılarda bulunacak. Siyah-beyazlılar, bu takımda tek yetkili ismin Şenol Güneş olduğunu bir kez daha hatırlatacak.

Milliyet’in Haberine Göre;

Kasımpaşa maçında rakibiyle girdiği gereksiz polemiğin ardından faul yaparak sarı kart gören Quaresma, Necip ile birlikte 45 dakika sonrasında oyundan alındı. Ancak Portekizli futbolcu, soyunma odasında isyan bayrağını açtı, Portekizce olarak bağırıp çağırmaya başladı. Q17’yi teselli etme görevi ise takım arkadaşlarına düştü.

İkinci yarının başlamasıyla yedek kulübesindeki yerini alan ve burada da sinirli tavırlarına devam eden siyah-beyazlı oyuncunun bu tavırları, artık takımın keyfini de kaçırıyor. Teknik direktör Şenol Güneş ile adeta kolej takımı hüviyetine bürünen siyah-beyazlılarda sabırlar taştı.

Kasımpaşaspor maçında Güneş’i çileden çıkartan ve bu nedenle kenara çekilen Quaresma, daha önce de çok daha fazla süre almadığı için sitemde bulunmuştu. Takım içerisinde artık gizlenemeyecek derecede gün yüzüne çıkan bu problemi çözmek isteyen Beşiktaş Yönetimi, Portekizli oyuncuyla görüşerek uyarılarda bulunacak.

Hani verdiğin sözler

Sezon öncesinde Londra’da, Başkan Fikret Orman ile buluşan ve burada bir takım sözler veren siyah-beyazlı oyuncuya, bu sözler hatırlatılacak. O gün artık eski Quaresma olmadığını söyleyerek Beşiktaş ile iki senelik mukavele imzalayan Portekizli futbolcu ile bir araya gelecek olan yönetim, Şenol Güneş’in ise tek yetkili olduğunu söyleyecek.

Milliyet

 

Share.

Leave A Reply