Erman Kunter; İyi bir takım kuracağız

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Basketbol Erkek Takımı Başantrenörü Erman Kunter, Avrupa’da başarılı olacak bir takım kuracaklarını söyledi / Beşiktaş Haberleri

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan Kunter, sözlerinin başında Başkan Fikret Orman ve Basketbol Komitesi Üyesi Abdullah Sözer’e göreve gelmesi için gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür etti. Gelecek sezonun planlamasıyla ilgili bilgi veren Erman Kunter, önümüzdeki sezon Avrupa’nın bir numaralı kupasında mücadele edeceklerine dikkat çekerek şöyle konuştu;

Bu sezon Euroleague’de ülkemizi temsil edeceğiz. Ona göre bir kadro kuracağız. Çeşitli alternatiflerimiz var. Şartlar ne olursa olsun sahada sert, saldırgan ve mücadele eden oyuncular olacak. Kadromuzu korumaya çalışacağız. Motivasyonumuz çok yüksek, elimizdeki imkanları en iyi şekilde değerlendireceğiz. Benim için takım kadrosundan çok sahadaki oyun önemli.

Taraftarlar sabırlı olmalarını isteyen Kunter, “Takımımız, gelecek sene çok farklı bir oyun anlayışıyla sahada yer alacak. Taraftarlarımız sabırlı olsun, sahada savaşan, agresif ve son topa kadar kazanmayı arzulayan bir takım görecekler” diye konuştu.

Beşiktaş Basketbol Erkek Takımı’nın eski antrenörü Ergin Ataman’a da teşekkür eden Erman Kunter, “Ergin hoca geçen sezon çok başarılı işlere imza attı. Bize zor ve önemli bir bayrak bıraktı. Ben, oyuncularım ve teknik ekibimiz devraldığımız bayrağı daha yukarılara taşımak için tüm gücümüzle çalışacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d