Spor HaberleriBJK HaberleriFulya DavasıGündem

Beşiktaş’ta, 2020 yılı olağan idari ve mali genel kurul toplantısı olaylı başladı, olaylar ide devam ediyor.

Beşiktaş’ta, 2020 yılı olağan idari ve mali genel kurul toplantısı düzenleniyor. Bu toplantıda 01.01.2020-31.12.2020 tarihleri arasında görev alan yönetim kurullarının ibra edilmeleri için katılımcılar oy verecek.

Genel Kurulda Beşiktaş Genel Kurul Üyesi Ali Rıza Dizdar’ın, Mesut Urgancılar’a karşı eleştirileri sonrası salonda gerginlik yaşandı. Ali Rıza Dizdar, salondan çıkarıldı.

Beşiktaş mali genel kurulu başladı. Ahmet Nur Çebi’nin hazırlanan bütçede kur farkı olduğundan bütçe arttırımı istediği oylama sunuldu. Çok az sayıda üyenin olduğu mali kongrede kur farkı artırımı kabul edildi.

Aker Çıtak : Hepiniz oradaydınız

Aker Çıtak: “Burada bir suistimal varsa bu ekip işidir, bir kişiye yüklenemez. Siz sayın başkan Ahmet Nur Çebi , Adnan Dalgakıran, Mesut Urgancılar, Berkan Gocay, Emre Kocadağ, Erdal Torunoğlu ve denetim kurulunda görevli Umut Şenol 102 milyon buharlaşırken hepiniz oradaydınız.” diyerek konuşmasına başladı, Aker Çıtak’ın konuşması alkışlarla kesildi.

Ali Rıza Dizdar: Genel sekreter yüzünden yönetimi ibra etmiyorum.

Ali Rıza Dizdar: Ben sayın genel sekreteri severdim. Ben şampiyon olduğumuz yıl Fenerbahçe ile bir şarkıyı ondan öğrendim. Ama şimdi genel sekreter yüzünden yönetimi idari olarak ibra etmiyorum.

 

Engin Baltacı Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun konuşmasını sınırlandırmak istiyor. Kongre tepki göstermesi üzerin Beşiktaş kongresinde Şafak Mahhmutyazıcıoğlu için “Bırakın konuşsun’ sesleri yükseldi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu konuşmasına ek süre aldı: KPMG ultrason cihazını bulmuş ama Fulya’da ki % 67’yi bulamamış.

 

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu