Beşiktaş’ta kombine kartlarının genel satışı başladı!..

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Beşiktaş’ta kombine kartlarının genel satışı başladı!.. Beşiktaş’ın 2013-2014 sezonunda Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda yapacağı karşılaşmalar için kombine kartlarının genel satışı başladı / Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş’ın 2013-2014 sezonunda Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda yapacağı karşılaşmalar için kombine kartlarının genel satışı başladı. Ntvspor’un haberine göre, kongre üyeleri, Siyah Kart 1903 ve Beyaz Kart 1903 sahipleri, Beşiktaş markalı kredi kartı sahiplerine yönelik satışların bitmesinin ardından, kartların genel satışı BJK Plaza’da 29 Temmuz-30 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanacak maçlar için sadece kombine kart satışı yapılacağı ve sezon içerisinde bilet satışı olmayacağı bildirildi.  Siyah-beyazlı takım, bu sezon Süper Lig iç saha maçlarını Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda, derbiler ve yüksek önem taşıyan lig karşılaşmaları ile diğer turnuvalarda ev sahibi olarak yer alınacak müsabakaları ise Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacak.

Share.

Leave A Reply