BeşiktaşNeler Oluyor ?Spor Haberleri

Beşiktaş, Fernando Santos’un sözleşmesini KAP’a bildirdi

Beşiktaş yönetimi Rıza Çalımbay’ın yerine göreve getirdiği Portekizli teknik direktör Fernando Santos’un sözleşmesini KAP’a bildirdi.

Fernando Santos Portekiz Sözleşmesi ve Maaşı

Siyah-beyazlı kulüp, imza töreninde başkan Hasan Arat’ın dediği gibi ödenecek ücreti açıklamadı.

1,5 yıllık resmi anlaşma için KAP’a “Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörlüğü konusunda Sayın Fernando Manuel Fernandes Da Costa Santos ile 09.01.2024 tarihinden başlamak üzere 2024-2025 sezonu sonuna kadar anlaşmaya varılmıştır” bildirimi yapıldı.

Fernando Santos, Hasan Arat ile bilikte çıktığı basın toplantısında “Kulüp takımında çalışmayı çok özledim. Milli takımlarda sürekli ara vermek zordu benim için. Oyuncuların her gün neler yaptığınız gözlemleyememek zor. Tekrar kulüp takımına, böyle bir büyük takıma geldiğim için mutluyum. Sürekli beraber olma hissiyatı olmayınca biraz zor oluyor milli takımlarda.” dedi.

Beşiktaş kulübünden yapılan açıklamada, “Fernando Santos’un yardımcılıklarını; Joao Carlos Viana Cunha Costa, Paulo Jose Ramos Mendes, Justino Fernando, Ricardo Miguel Candido de Sousa Santos, Jorge Manuel Caetano do Rosario yapacaktır.” denilmişti.

Fernando Santos Portekiz Sözleşmesi ve Maaşı

Fernando Santos‘un daha önce aldığı maaş ile ilgili bazı kaynaklar Portekizli hocanın sözleşmesinde ve maaşının yıllık 3.3 milyon dolar olduğunu yazmışlardı.

Fernando Santos Portekiz Sözleşmesi ve Maaşı

Vergi Kaçakçılığı: Fernando Santos’u Mendes bağlantılı şirket yakmış!

Hasan Arat’ın Fernando Santos’un sözleşmesi Fernando Santos’tan ise kadro dışı kalan oyuncularla ilgili flaş açıklama!

Hasan Arat, Cem Boyner ve Ethem Sancak Rusya’da

Hasan Arat: Fatih Terim ile her zaman gurur duyduk

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu