Beşiktaş Butik Dershane eğitimi ile kazanan siz olun

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

Beşiktaş butik dershane eğitimi çocuğunu Beşiktaş ta 4-5 kişilik sınıflarda okutmak isteyen aileler için çözüm sunuyor.

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce butik dershaneler Türkiye de ilgi görmeye ve her geçen gün ailelerin ilgisini toplamaya başlamıştı. Bunun nedeni butik dershanelerin kişiye özel kaliteli birebir eğitim verebilmesi ve bu sayede yılda yüz binlerce kişinin girdiği sınavlardan %100 başarı ile geçmeyi garanti etmesi.

Beşiktaş butik dershaneler de 4-5 kişilik sınıflardan 8 kişilik sınıflara kadar eğitim verilebiliyor. Sınıflarda LYS, SBS, YGS ve ÖSS Hazırlık kursu eğitimleri, sınavları kazanma garantisiyle veriliyor.

Beşiktaş butik dershaneler kişiye özel ve kaliteli eğitim vermesi sayesinde Beşiktaş ilçesi ve çevre semtlerde oturan ailelerin çocukları için son derece garantili bir eğitim fırsatı sunuyor. Sınıf öğrencilerinin az olması ve kişiye özel eğitim verilebilmesi sayesinde öğrenci daha kaliteli bir eğitim alıyor.

Beşiktaş butik dershane sizin için güzel bir çözüm olabilir peki tam olarak butik dershane nedir?

Butik dershane öğrenciye evdeki ortamı aratmayarak huzurlu ve güven içerisinde hissettiren ikinci bir evdir. Burada öğretmenler öğrencinin bir aile bireyi gibidir. Yüz yüze eğitim verilir ve başarı garantilidir. Diğer dershanelere göre çok daha az öğrenci ile eğitim verilir. İlgi ön plandadır ve daha yüksek başarıyı garanti eder.

Butik Dershane farkı nasıldır?

3-5 kişilik sınıflarda son derece kaliteli eğitim verilir. Her öğrenciye kendi branşında deneyimli öğretmenler eşlik eder. Öğrencinin kişisel ve dersleri ile ilgili tüm sorunlarıyla ilgilenilir. Öğrencinin anlamadığı konularda tekrar edilir. Okul sınavları öncesinde öğrencinin okul eğitimine yönelik destek verilir. Öğrencinin tüm eğitim istatistikleri veliye en hızlı şekilde aktarılır.

Paylaş:

Bir Yorum Yaz