Ahmet Nur Çebi’den Ali Koç’a şok sözler : “Şaklabanlık yapanlardan olmam. Ben Şebek’miyim”

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi‘den infial yaratacak sözler! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a, “Şaklaban” benzetmesi

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin, Beşiktaşlı taraftarlarla girdiği “Ali Koç” diyalogu büyük ses getirdi. Bir taraftarın “Ali Koç savunmasın bizi başkanım” sözlerine “Evladım, şaklabanlık yapanlardan ben olmam. Ben şebek değilim” ifadesi sosyal medyada gündem oldu.

Beşiktaş’ın sezonunun son derbisinde ezeli rakibi Fenerbahçe’yi konuk ettiği maçın öncesinde siyah-beyazlı takımın başkanı Ahmet Nur Çebi ile taraftarlar arasındaki diyalog gündem oldu.

AHMET NUR ÇEBİ “ALİ KOÇ’UN GAZINA MI GELİYORSUN?”

Bir Beşiktaş taraftarının ” Trabzon’a çok taviz verdiniz” sözlerine Çebi, ” Ali Koç’un gazına mı geliyorsun? Yürü git!” diye yanıt verdi.

O anlarda yaşanan diyaloglarla ilgili bir video daha sosyal medyada yer aldı.

AHMET NUR ÇEBİ “BEN ŞEBEK DEĞİLİM”

Siyah-beyazlıların başkanı Ahmet Nur Çebi, bir taraftarın “Ali Koç savunmasın bizi başkanım” sözlerine “Evladım, şaklabanlık yapanlardan ben olmam.

Ben şebek değilim” sözleriyle yanıt verdiği ortaya çıktı.

Beşiktaş’ın en büyük sponsoru Beko idi

Beşiktaş JK  Beko ile 2020 yılında dev bir anlaşma yapmıştı. Bu anlaşma Barça Başkanı Bartomeu ile Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Ali Koç’un yaptığı sponsorluk anlaşmasından sonra en büyük anlaşma idi.

FENERBAHÇE TARAFTARI AHMET NUR ÇEBİ’YE TEPKİ GÖSTERDİ

Söz konusu video sosyal medyada viral olurken Fenerbahçeli taraftar oluşumları Çebi’ye tepki gösterdi.

Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi Katalan devi Barcelona’un da sponsoru olan Beko ile 2020 yılında dev bir anlaşma yapmıştı. Bu anlaşma Barça Başkanı Bartomeu ile Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Ali Koç’un yaptığı sponsorluk anlaşmasından sonra en büyük anlaşma idi.

Beşiktaş, unutulmaz forma sponsoru Beko ile yeni anlaşmasını resmen duyurdu. Yapılan açıklamada “Şirketimiz ile Arçelik Pazarlama (Beko) arasında yürütülen görüşmeler neticesinde 2020-21 ve 2021-22 sezonları için forma göğüs sponsorluğu konusunda 2 yıllık anlaşma sağlanmıştır. Anlaşma tutarı 2 sezon için toplamda 42.000.000 TL + KDV olarak belirlenmişti.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, sponsorluk anlaşmasıyla ilgili olarak, “Beşiktaşımızın şanlı tarihinde yeri ayrı olan efsane sponsorumuz Beko’yu tekrar şanlı Beşiktaş formasının göğsünde görecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu birliktelik bir sponsorluk ilişkisinin çok ötesinde. Kulübümüzün özünden güç aldığı, şampiyonluklara ulaştığı yılların bir değeri olan Beko’nun şimdi tekrardan özümüze dönüş hareketi başlattığımız bugünlerde ait olduğu yere dönmesi camiamız adına son derece sevindirici. Tarihe geçen 90’lı yıllarda ve 100. yıl şampiyonluğumuzda hep takım formasında sponsorumuzun gücünü hissettik. Bu iki dev marka birlikte nice başarılara, şampiyonluklara imza attı. Türk sporunu ileriye taşıyan bir kulüp olma misyonunu taşıyoruz. Tarihinin her döneminde alt yapıya – öz kaynağına önem veren bir kulüp olarak bu dönemde inanıyorum ki efsane sponsorumuz, Beşiktaşımıza uğurlu gelecek ve birlikte yeni şampiyonluklara imza atacağız. İçinden geçtiğimiz zorlu günlerde Türk sporuna kattıkları değer için teşekkür ederim. Taraftarlarımızın gönlündeki sponsorluk anlaşmasının gerçekleşmiş olmasından ayrıca mutluyuz. Sponsorluğun tüm Beşiktaş camiasına hayırlı olmasını diliyorum” diye konuşmuştu.

Sporun geniş kitlelere ulaşma ve insanların hayatlarına dokunma gücünün Beko’nun marka vizyonuyla birebir örtüştüğüne inandıklarını vurgulayan Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer ise, “Paydaşlarımıza daha fazla dokunabilmek, onların hayatlarına daha fazla değer katabilmek, sağlıklı nesiller yetişmesine ve onları yetiştiren ailelere destek olmak amacıyla spora yatırım yapıyoruz. Beko daha önce 1990-2004 yılları arasında Beşiktaş Futbol Takımı’nın formasında göğüs sponsoru olarak yer aldı. Geçen dönem boyunca Beşiktaş, 5 lig şampiyonluğu ve toplamda 17 kupa kazanarak tarihindeki en başarılı dönemi yaşadı. ‘Efsane sponsor’ unvanını kazandı. 2014 itibariyle imzaladığımız sponsorluk anlaşmasıyla Beşiktaş formasına desteğimizi devam ettirdik. Sponsorluk, 2018-2019 sezon sonuna kadar sürdü. Yaptığımız bu yeni anlaşma ile 16 yıl aradan sonra bu değerli formanın göğsüne taşıyor olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Sponsorluğun bu yeni döneminin her iki kurum için de hayırlı olmasını diliyorum” demişti.

Ahmet Nur Çebi ile Fulya müteahhiti Yaşar Aşçıoğlu beraber seçim kazanmışlar. Beşiktaş’ta ilginç bir Trabzon ve Beşiktaş hikayesi

Paylaş.

1 Yorum

  1. Geri Bildirim: Ahmet Nur Çebi’den Ali Koç’a şok sözler : “Şaklabanlık yapanlardan olmam. Ben Şebek’miyim” - Medya Oluşum

Bir Cevap Yaz