BJKSpor Haberleri

Ahmet Nur Çebi aday olmuyor

Beşiktaş’ta mevcut başkan Ahmet Nur Çebi’nin 17 Aralık’ta yapılacak seçimde yeniden aday olması bekleniyordu.

Fikret Orman’ın dün akşam katıldığı sosyal medya kanalı olan Haber 1903’teki programda Ahmet Nur Çebi hakkında çok çarpıcı açıklamalarından sonra Ahmet Nur Çebi’nin adaylıktan vazgeçtiği öğrenildi.

AHMET NUR ÇEBİ ADAY OLMAYACAK

Fikret Orman’ın açıklamaları sonrası camianın ve Ahmet Nur Çebi’nin ailesinin Çebi’ye yeniden aday olmaması için baskı yaptığı ve Çebi’nin yapılan baskılar sonucunda aday olmaktan vazgeçtiği öğrenildi.

Ahmet Nur Çebi’nin kısa süre içerisinde aday olmayacağını açıklayacağı ifade edildi.

TEVFİK YAMANTÜRK BEKLENİYOR

Bu gelişme sonrası asbaşkanlık görevini yürüten Emre Kocadağ’ın aday olup olmayacağı konusundaki kararı için Tevfik Yamantürk’ün adaylık konusunda ki açıklamalarını beklediği ifade ediliyor.

TEVFİK YAMANTÜRK ETHEM SANCAK”A NE DEMİŞTİ

Tevfik Yamantürk, “Ethem Sancak’ı yönetimin disipline verdiğini duyduk. Ama bence önemli olan toplum, bu gibi insanları içine kabul ederken daha dikkatli olmalı. Kimin kayığına binerse onun küreğini çeken insanların Beşiktaş’ta yeri olmamalı. ”Bana Türk demeyin, ben Arap’ım, utanırım” deyip de arkasında aslan gibi Türk koruma polisiyle İstanbul’un ortasında dolaşan insanları Beşiktaş’ta yeri olmamalı. Burada ay-yıldız var, Arap bayrağı yok. Beşiktaş millidir, milli kalmalıdır” demişti.

Ethem Sancak sözleri nedeniyle Tevfik Yamantürk’ü Beşiktaş’tan atmak istemişler

Dikkati Çekenler

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu