Spor Haberleri

3S iddiası: Samet Aybaba, Sinan Engin, Sergen Yalçın

Samet AybabaTurkcell Süper Lig’de 6 maçta sadece 6 puan toplayabilen, Şampiyonlar Ligi’nde ise iki maçta puanla tanışamayan Beşiktaş’ta bilindik söylentiler yeniden hortlamaya başladı.

Her teknik direktör değişikliğinde adı Beşiktaş ile anılan Mircea Lucescu, geçtiğimiz hafta başkan Yıldırım Demirören’le buluştuğu iddia edilen Ersun Yanal gündemi meşgul etmeye başladı bile.

Ancak Habertürk gazetesi yazarı Meriç Müldür’den ilginç olduğu kadar da gerçekleşmesi halinde en çok Beşiktaş taraftarını kızdıracak bir iddia geldi.

Müldür, Habertürk’teki köşesinde Beşiktaş’ın Samet Aybaba için nabız yokladığını yazdı. İşte o yazı;

Mustafa Denizli, taraftarın değil ama basının hedefinde. Kendisi ısrarla “Büyük Beşiktaş’ın büyük hocası olarak yoluma devam ediyorum” diyor ama ömrünü uzun görmeyenler de var.

“Ersun Yanal’dan sonra Koeman ve Samet Aybaba’nın isimleri yine konuşulmaya başlandı. Hatta Samet Hoca geçenlerde Beşiktaş Çarşı’daymış. Yıllardır bilinir. Çarşı ile Samet Aybaba’nın arası iyi değildir. Görenler diyor ki: “Samet Hoca’yı ısındırma turları başlamış”. Çünkü yanında Sergen Yalçın ile Sinan Engin varmış. Burası Beşiktaş, işler hiç belli olmaz. Bir bakarsınız Denizli gider, “3S” geliverir.”

[adrotate group=”3″]

NationalTurk Haber

Dikkati Çekenler

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu