Genel

Fuat Çimen’in ‘Beşiktaş Sensin’ lansmanında Erdem Karakoç ilgi odağı oldu

Beşiktaş Kongre üyesi Fuat Çimen, Haliç Kongre Merkezi’nde yaptığı lansmanda ekip arkadaşlarını tanıttı.

Beşiktaş’ta mayıs ayında yapılacak olan başkanlık seçimleri öncesinde kongre üyesi Fuat Çimen, Haliç Kongre Merkezi’nde yaptığı lansman ile adaylığını açıklayıp ekibini tanıttı. Açık ve şeffaf bir Beşiktaş sunacaklarını söyledi.

Yola çıkışlarının çok farklı olduğunu belirten Çimen, “2.5 yıllık bir proje ekibinin sonucuyuz aslında. Herkesin alıştığı şekilde güçlü bir başkan değil, güçlü bir ekibin lideri olarak karşınızdayım. Değişik yeni nesil yönetim modeline adapte olması gereken ve Beşiktaş Kulübü’nü daha iyi yönetip cenderenin içerisinden çıkartmak bizim görevimiz.” dedi.

Fuat Çimen’in adaylığını açıkladığı Beşiktaş Sensin lansmanda Erdem Karakoç ilgi odağı oldu

CHP Fatih ilçe teşkilatında görev yaptığı bilinen Fuat Çimen’in davetinde Milliyetçi hareketin evliyası olarak bilinen eski İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Erdem Karakoç arkadaşlarıyla birlikte Fuat Çimen’e destek vermek için katıldı.
Lansman sonrasında katılımcılardan büyük ilgi gören Erdem Karakoç arkadaşlarıyla birlikte Fuat Çimen’e hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Erdem Karakoç Kimdir ?

Ülkücü hareketin Evliya Çelebisi olarak bilinen Erdem Karakoç İstanbul Ülkü Ocakları eski Başkanıdır.
Halen MHP MYK eski üyesi Erdem Karakoç, 1959 Kahramanmaraş doğumludur. Konya Akşehir Öğretmen Okulundan sonra, Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimini bitiren Erdem Karakoç, Taş Medreseler çıkışı sonrası 1988-1997 yılları arasında Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı yapmıştır. 1975’ten -1987 ortalarına dek TAŞ MEDRESE saydığı ceza evlerinde kaldı.

Ahmet Türk’ün yumruklanma olayında göz altına alınmıştı

Star gazetesi ile Küçükçekmece DTP binasına saldırı düzenledikleri ve MHP’nin Diyarbakır mitingini provoke edecekleri iddiasıyla gözaltına alınan 17 ülkücü terör örgütü suçlamasıyla soruşturma başlatılmıştı.

Türk’e yumrukta MHP’li izi

Diyarbakır mitingini kana bulamak isteyen MHP’lilerden Erdem Karakoç’un ‘Yaşar’ adlı kişiyle yaptığı telefon konuşması, Ahmet Türk’ü yumruklayan İsmail Çelik’le ilgili önemli bir ayrıntıyı ortaya çıkardı. ‘Yaşar’ın “Samsun’daki çocuğa para topluyoruz, o bizim arkadaşımız” sözü dinlemeye takıldı.

Fuat Çimen, Mayıs ayında yapılacak kongrede başkan adayı olacağını ilk olarak Yeniçağ gazetesine açıklamıştı.
Erdem Karakoç Fuat Çimen
Erdem Karakoç
Erdem Karakoç Fuat Çimen
Erdem Karakoç Bağcılar
Erdem Karakoç Futbol Bağcılar Yeni Obada
Erdem Karakoç Bahçevler
Erdem Karakoç Fuat Çimen
Erdem Karakoç - Beşiktaş Sensin
Erdem Karakoç -Beşiktaş Sensin

Fuat Çimen’in ekibinde; Mehmet Burçin Pişkin, Ercüment Meriç Öztürk, Behzat Güven Cem, Ersen Yılmaz, Ahmet Çongar, Aydın Kulaksız, Bengi Berker, Hakan Atalay bulunuyor.

Yayınlandığı tarih: 27/03/2022 16:33

Yorumlar