Spor Haberleri

Beşiktaş ve Trabzonspor’dan aynı anda Vida açıklaması

Beşiktaş ve Trabzonspor’dan aynı anda Vida açıklaması!

Beşiktaş, Domagoj Vida ile sözleşme uzatmak için görüşmelere devam edildiğini açıklarken, Trabzonspor ve Beşiktaş aynı anda Ahmet Ağaoğlu ile Ahmet Nur Çebi’nin Vida için transfer görüşmesi yaptığı yönündeki iddiaları yalanladı..

Trabzonspor kulübü çeşitli basın yayın organlarında yer alan ve kulübün Beşiktaş JK’nın oyuncusu Domagoj Vida ile ilgilendiğine dair haberleri yalandı.
Trabzonspor kulübünün yapmış olduğu açıklama şu şekilde;

Bugün çeşitli basın yayın organlarında yer alan ve kulübümüzün Beşiktaş JK’nın oyuncusu Domagoj Vida ile ilgilendiğine dair haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Başkanımız Sayın Ahmet Ağaoğlu’nun Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Ahmet Nur Çebi’yle konuya ilişkin herhangi bir görüşmesi olmamıştır.

Siyah beyazlılar, Vida’nın ile sözleşme yenileme görüşmelerinin devam ettiğini duyurdu.

İşte Beşiktaş’tan yapılan açıklama:

“Futbol A Takımımızın oyuncusu Domagoj Vida’yı Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin Trabzonspor’a kiralayabileceklerini dile getirdiğini ancak Trabzonspor’un bu transfere sıcak bakmadığı şeklindeki Milliyet Express’de imzasız yayımlanan haber tamamen hayal ürünüdür. Belli çevreler tarafından kasıtlı ve art niyetle yapıldığını düşündüğümüz bu haberin gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Öte yandan Kulübümüz ile Domagoj Vida arasında görüşmeler devam etmektedir.

Camiamızdan ve taraftarlarımızdan, kurumsal iletişim araçlarımızdan bir açıklama yapılmadıkça, bu ve benzeri sözde haberlere itibar etmemelerini önemle rica eder, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.” 

TRABZONSPOR: GÖRÜŞME OLMADI!

Transfer iddiaları üzerine bir açıklamada Trabzonspor’dan geldi. Bordo-Mavili Kulübün açıklamasında, “Bugün çeşitli basın yayın organlarında yer alan ve kulübümüzün Beşiktaş JK’nın oyuncusu Domagoj Vida ile ilgilendiğine dair haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Başkanımız Sayın Ahmet Ağaoğlu’nun Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Ahmet Nur Çebi’yle konuya ilişkin herhangi bir görüşmesi olmamıştır.” ifadelerine yer verildi.

Ali Koç’un açıklamalarına yalanlama gelmedi

Ali Koç’un devreden çıkmasıyla Dorukhan Trabzonspor’a bedelsiz olarak transfer olmuştu.

Ali Koç: “Dorukhan meselesi var. Ahmet Nur Çebi ile yaptığımız görüşmede bize ilgilenip ilgilenmediğimizi sordu. Teknik kadromuzun çok beğendiğini ve ilgilenebileceğimizi söyledim. Rica etti alırsanız gönül koyarım dedi. Biz de Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra bile ilgilenmedik.”

Yayınlandığı tarih: 20/01/2022 12:58

Yorumlar