Beşiktaş'ı takip et !
Yağsız Kompresör firmalarının yüzü güldü
14 Haziran, 2011 | 14:06

Yağsız Kompresör firmalarının yüzü güldü

Türkiyedeki Yağsız Kompresör firmaları , kompresör satışlardan bir hayli memnun. 2011 yılında özellikle Yağsız Kompresör satışlarında artış yaşandığını belirten Yağsız Kompresör firmaları bu yılın satışlardan umutlu olduklarını belirtiyorlar.

Yağsız Kompresörün tercih edilmesindeki en büyük sebeblerin başında elektrik tasarrufu yapmaları, kuru ve temiz hava vermeleri geliyor.

Vidalı Kompresör grubunda yer alan Yağsız Kompresörlerin çalışılan ortamda gürültüsüz ve sağlıklı bir şekilde çalışmaları da tercih sebebi oluyor. Aynı zamanda bakım gerektirmeyen Yağsız Kompresörlerin fiyatları ise modeline ve kullanım alanına göre farklılık gösteriyor.

Örneğin, küçük ve dakikada 910 litre hava basan bir Yağsız Kompresörün fiyatı 7000 TL ‘den başlıyor.

Yağsız Kompresör firmalarından alınan bilgiye göre, Kompresörlerin o kadar çok çeşidi var ki saymakla bitmiyor. Kullanım alanları da oldukça geniş olan Yağsız Kompresörler genellikle elektronik, otomotiv, cam, tekstil, kağıt, elektrik, demir-çelik, kimya ve petrokimya, ilaç, çimento gibi alanlarda kullanılıyor.

Beşiktaş Postası Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hava basan Kompresörler, Kompresörler, Yağsız Kompresör, Yağsız Kompresör firma, Yağsız Kompresör firmaları, Yağsız Kompresör fiyatı, Yağsız Kompresörler,

Beşiktaş'ı takip edin !

Domain