Beşiktaş'ı takip et !
Serdar Bilgili doğum gününde şampanyaya servet harcadı!
29 Temmuz, 2013 | 18:29

Serdar BilgiliBeşiktaş’ın eski başkanı, müteahhit Serdar Bilgili ünlü Yunan adası Mykonos’ta kutladığı doğum gününde saçtığı paralarla Yunanistan medyasında manşet oldu.

Doğum gününü Yunanistan’ın Mykonos adasında kutlayan Serdar Bilgili, sanatçı Antonis Remos’un konserinde her biri 25 bin euro olan iki şişe şampanya sipariş etti. Ayrıca sahnede kolilerle şampanya açtıran Serdar Bilgili, bu ‘bonkörlüğüyle’ Yunanistan’ın en yüksek tirajlı haftalık gazetesine haber oldu.

Proto Thema gazetesinde yer alan haberde Serdar Bilgili’nin, Yunan ses sanatçısı Antonis Remos’un Mykonos’un Psaru plajında bulunan Nammos Restoran’daki konserinde doğum gününü kutladığı hatırlatıldı. En ön masalardan birini kapatan Bilgili, her biri 25 bin euro değerinde olan iki şişe Möet-Chandon Imperial Brut şampanya sipariş etti. Ünlü işadamı, Remos’un doğum gününü her kutlayışında da jest olarak sahnede kolilerle şampanya açtırdı. Nammos’ta en ucuz şampanyanın şişesi ise 380 euro’ydu. Gazete, Serdar Bilgili’nin masasında dostlarından başka Kolombiyalı sinema sanatçısı Sofia Vergara’nın da olduğunu iddia etti.

Beşiktaş Postası Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beşiktaş, Mykonos, Mykonos doğum günü, Mykonos serdar bilgili, serdar bilgili doğum günü, serdar bilgili Mykonos, serdar bilgili Mykonos doğum günü, Yunan adaları, yunan adası,

Beşiktaş'ı takip edin !

Domain