Beşiktaş'ı takip et !
Serdar Bilgili Bebek’te! Yeni bir aşk mı iş görüşmesi mi?
15 Ocak, 2013 | 17:38

Serdar Bilgili Başak SayanBeşiktaş’ın eski başkanlarından Serdar Bilgili Başak Sayan ile görüntülendi. Kısa bir süre önce Fransız model Amelie Latournald’dan ayrılan Serdar Bilgili’nin Başak Sayan’la buluşması yeni bir aşk dedikodularını beraberinde getirdi.

Kelebek’ten Gökhan Kimsesizcan’ın haberi:

“İtalya’da geçirdikleri romantik tatilin fotoğraflarını Facebook sayfasında paylaştığı sevgilisi Latournard ile ayrılan Bilgili’yi geçen hafta sonu Bebek Balıkçısı’nda gördüm. Yaklaşık bir saat tek başına oturan ve birini bekleyen Bilgili, beklediği misafirin kapıda belirmesiyle ayağa kalktı.

Gelen misafir oyuncu Başak Sayan’dan başkası değildi. İkilinin koyu sohbeti yaklaşık iki saat sürdü. Çifte daha sonra Bilgili’nin yakın arkadaşı Nev eşlik etti. Fotoğrafçılığa olan merakı bilinen Serdar Bilgili’nin Başak Sayan’la buluşması yeni bir proje için mi yoksa ikili yeni bir aşka mı yelken açtı bekleyip göreceğiz…”

Beşiktaş Postası Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amelie Latournald, Başak Sayan, Başak Sayan Serdar Bilgili, Bebek Balıkçısı, Nev, Serdar Bilgili, Serdar Bilgili Amelia Latournald, Serdar Bilgili aşk, Serdar Bilgili Başak Sayan,

Beşiktaş'ı takip edin !

Domain