Beşiktaş'ı takip et !
Sedat Peker: Çarşı grubu beni davet etti
04 Ekim, 2017 | 16:04

Geçmişte organize suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş olan Sedat Peker, Beşiktaş taraftar grubu Çarşı’nın kendisine davette bulunduğunu iddia etti.

Beşiktaş taraftarı Çarşı grubunun ve Gazi Mahallesi’ndeki büyük ailelerin temsilcilerinin kendisine davet gönderdiğini iddia eden Peker sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Ancak Gazi mahallesinin büyük ailelerinin temsilcilerinden aldığım Gazi mahallesine ziyaret daveti gerçekten çok mutluluk vericiydi. Çünkü örgüt üyeleri ve sempatizanları ufak çocuklara dahi benim Alevi ve Kürt düşmanı olarak anlattıklarından o mahallenin insanlarından böyle bir davet alacağıma asla inanmazdım.

Bu düşüncemi o değerli ailenin temsilcilerine söylediğimde, ‘REİS sen Kürt düşmanı veya Alevi düşmanı olsan biz seni karşılamaya gelmezdik. Seninle aynı sofraya oturmazdık, senle aynı havayı teneffüs etmezdik. Biz seni tanıyoruz, gönlün rahat olsun Gazi mahallesinde de senin kardeşlerin var’ dediler.

Yine şahsımı bu şekilde etkileyen bir davette Beşiktaş Çarşı grubundan gelmişti. Gerçekten bu davette benim için çok anlamlı ve değerli. FETÖ’cülerin, PKK’lıların ve 28 Şubat artıklarının yapacakları aleyhte çalışmayı önemsemeyerek bu davette bulunmuş olmaları benim için çok değerliydi.”

Beşiktaş Postası Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beşiktaş, Çarşı, Çarşı grubu, Gazi Mahallesi, Sedat Peker,

Beşiktaş'ı takip edin !

Domain