Beşiktaş'ı takip et !
Savcı Yılmaz, Hayyam Garipoğlu’nun serbest bırakılmasına itiraz etti
28 Eylül, 2009 | 17:19

Hayyam GaripoğluMünevver Karabulut cinayetini soruşturan savcı Faruk Erşen Yılmaz, katil zanlısı Cem Garipoğlu’nu sakladığı iddiasıyla gözaltına alınan işadamı Hayyam Garipoğlu’nun serbest bırakılmasına itiraz etti.

Hayyam Garipoğlu, Baba Mehmet Nida Garipoğlu’nun şoförü Ahmet Batur’un “Babası Cem’i alırken yanında Hayyam Garipoğlu da vardı” diye ifadesi üzerine gözaltına alınmış ve daha sonra tutuklanması istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilmişti.

İstanbul Nöbetçi 3. Sulh Ceza Mahkemesi’nce sorgulanan Hayyam Garipoğlu, suçluyu saklamak ile bir ilgisinin olmadığını belirterek serbest bırakılmasını istedi. Mahkeme de suçun vasıf ve mahiyeti, sabit ikametgah sahibi olmasını gözönünde bulundurarak Hayyam Garipoğlu’nun serbest bırakılmasına karar vermişti.

Faruk Erşen Yılmaz’ın itirazını nöbetçi mahkeme değerlendirecek.

Beşiktaş Postası Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Batur, Beşiktaş, Beşiktaş Haberleri, Cem Garipoğlu, Cem Garipoğlu son durum, Cem Garipoğlu son gelişme, Cem Garipoğlu'nu kim kaçırdı, Cem Garipoğlu'nu kimler sakladı, Faruk Erşen Yılmaz, Hayyan Garipoğlu, Mehmet Nida Garipoğlu, Münevver Karabulut, Münevver Karabulut cinayeti, Münevver Karabulut cinayetinde son durum, Münevver Karabulut cinayetinde yeni gelişme, Mustafa Öztürk,

Beşiktaş'ı takip edin !

Domain