Beşiktaş'ı takip et !
Promosyon ürünleri iş dünyasının vazgeçilmezi durumunda
28 Kasım, 2011 | 18:22

Promosyon ürünleri iş dünyasının vazgeçilmezi durumuna geldi.

Son yıllarda artan rekabet ortamında şirketler müşterilerine sağladıkları hizmet yada sattıkları ürünlerin yanı sıra müşteri memnuniyetini daha da üst seviyelere çıkarmak için bazı promosyon ürünlerini kullanıyorlar.

Promosyon ürünlerini kullanarak satışlarını arttırmayı hedefleyen şirketler en çok ajanda, kalem, saat, çanta, termos, seramik ürünler, şapka, takvim, kupalar, madalya, pano, anahtarlık gibi ürünleri kullanıyorlar.

Promosyon ürünlerine olan talebin arttığını belirten yetkililer, özellikle 2012 yılı için en çok promosyonlu ajandalar, promosyonlu saatler, promosyonlu anahtarlıklar ve promosyonlu takvimlere ilginin olduğunu belirtiyorlar.

Promosyon ürünleri satışı yapan firmalar, şirketlerin kendilerine özel hazırlattıkları promosyonlu ürünlerin yanı sıra, kişilerin de özel taleplerini değerlendirdiklerini vurguluyorlar.

Beşiktaş Postası Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ajanda, anahtarlık, çanta, kalem, kupalar, madalya, pano, Promosyon ürünleri, Promosyon ürünleri iş dünyası, Promosyon ürünleri satışı, Promosyon ürünü, promosyonlu ajandalar, promosyonlu anahtarlıklar, promosyonlu saatler, promosyonlu takvimler, Promosyonlu ürünler, saat, şapka, seramik ürünler, Takvim, termos,

Beşiktaş'ı takip edin !

Domain