Beşiktaş'ı takip et !
Murat Ünalmış, Beren Saat’le sevişme sahnesini anlattı
20 Ekim, 2009 | 11:06

Beren Saat“Gecenin Kanatları” filminde milli atlet Yusuf rolündeki Murat Ünalmış bir sevişme sahnesinde rol alan Beren Saat’in bu sahnede göğüslerini ten rengi bir kumaşla gizlediği iddia edildi.

Vatan gazetesinin haberine göre Murat Ünalmış, o sahneyi “Beren göğsünü gizlemek için özel bir teknik kullanmadı. Aksine yönetmen ’stop, kestik’ dediğinde Beren öylece beklerken onu rahatlatmak için bornoz getirmelerini de ben söyledim. Nihayetinde işimizi yapıyoruz, başka şeyler umurumuzda bile değil. Açıkçası göğüslerine bakmadım bile. Sette işimizi yaparken böyle tuhaf bir şey düşünmek mümkün mü? Prova yaparken kamera çalışmasa bile düşünmeyiz. Beren’le ya da başka biriyle sevişme sahnesi çekmişim benim için önemli değil. Aktörüm ve benim için önemli olan rolümü en iyi şekilde oynamak. Zaten böyle sahneler zor ve gergin oluyor. Sevgilinle sevişmekle, sevgili rolü yaptığın biriyle sevişme sahnesi çekmek çok ayrı bir şey. Kesiyoruz, devam ediyoruz, o noktada oyuncular geriliyor, set ekibi de geriliyor. En zoru o. Benim oynadığım karakter kapıcının çocuğu Yusuf. Kıza çok naif bakıyor. Naif baktığı için o sevişme sahnesi de çok naif olarak gerçekleşiyor” sözleriyle anlattı.

Beşiktaş Postası Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beren Saat, Beren Saat Bülent İnal, Beren Saat fotoğrafları, Beren Saat Gecenin Kanatları, Beren Saat Gecenin Kanatları Filmi, Beren Saat Haberleri, Beren Saat sevişme sahneleri, Beren Saat sevişme sahnesi, Beren Saat’in yeni sevgilisi, Beşiktaş, Beşiktaş Haberleri, Magazin Gazetesi, Magazin Haberleri, Murat Ünalmış, Murat Ünalmış Gecenin Kanatları, Murat Ünalmış Haberleri,

Beşiktaş'ı takip edin !

Domain