Beşiktaş'ı takip et !
Münevver Karabulut cinayetinin işlendiği evin görüntüleri ortaya çıktı
23 Temmuz, 2010 | 11:21

2009 Mart ayında Türkiye gündemine bomba gibi düşen Münevver Karabulut cinayetinin işlendiği evde cinayet masası polislerinin yaptığı çalışmaların görüntüleri ortaya çıktı.

Kanal D haber’de yayınlanan görüntülerde cinayetin ardından Bahçeşehir’deki eve giden polis ekipleri ilk etapta cinayet bulgusuna rastlamıyor.

Ancak dakikalar geçtikçe korkunç görüntüler ortaya çıkmaya başlıyor. Önce yerlerdeki silik kan izleri, sonra cinayetin işlendiği odadaki yoğun kanlar.

Daha sonra polis ekipleri gazeteye sarılarak bir poşetin içinde saklanmış suç aletini, yani Münevver Karabulut’un başını gövdesinden ayıran testereyi buluyor. Kan izlerini silmek için kullanılan tshirtler de bir poşete doldurulmuş.

Cinayetin işlendiği İstanbul Bahçeşehir’deki villada çekilen görüntüler pek çok soru işaretinin yanıtını da verir nitelikte.

3 Mart 2009’da işlenen cinayetin ardından bir numaralı katil zanlısı Cem Garipoğlu uzun bir firar döneminin ardından ailesi tarafından polise teslim edilmişti.

[media id=224 width=600 height=340]

Beşiktaş Postası Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bahçeşehir, Cem Garipoğlu, Cem Garipoğlu cinayet video, Mehmet Nida Garipoğlu, Münevver Karabulut, Münevver Karabulut Bahçeşehir, Münevver Karabulut Bahçeşehir Video, Münevver Karabulut cinayet videosu, Münevver Karabulut cinayeti, Münevver Karabulut cinayeti olay yeri video, Münevver Karabulut Cinayeti Video, Münevver Karabulut cinayetinin işlendiği ev video, Münevver Karabulut Video, Rezan Epözdemir, Tülay Garipoğlu,

Beşiktaş'ı takip edin !

Domain