Beşiktaş'ı takip et !
Mehmet Koçarslan’a Etiler’de saldırı
23 Temmuz, 2010 | 09:51

İstanbul’un en ünlü eğlence merkezleri Reina ve Suada’nın işletmecisi Mehmet Koçarslan, Etiler’de ufak bir trafik kazası sonrası çıkan tartışmada darp edildi.

Alınan bilgilere göre Mehmet Koçarslan, Etiler Nispetiye caddesinde ilerlerken bir araç cipine çarptı.

Çıkan tartışmada darp edilen Mehmet Koçarslan, Etiler Karakolu’na giderek şikayetçi oldu. Koçarslan’ı döven kişinin, Süreyya Yalçın’la aşk yaşayan iş adamı Emre Bahçıvan’ın koruması olduğu öğrenildi.

Bahçıvan peynirlerinin veliahdı olan Emre Bahçıvan’ın olayı doğruladığı ancak daha fazla açıklama yapmak istemediği ileri sürüldü.

Karakol çıkışında açıklamalar yapan Mehmet Koçarslan, “Emre ile ne husumetim, ne de bir anlaşmazlığım var. Ailesi muteber ve sevilen insanlardır ama o daha 20’li yaşlarda çocuk. Reina’ya korumalarıyla girmek istedi, izin vermedik. Araya önemli isimleri koydu ama yine istediği olmadı. Bunun için sanıyorum böyle organize bir iş yapmak istediler” diye konuştu.

Koçarslan, Nispetiye caddesinde yaşananlarla ilgili olarak ise “Cipime arkadan bir otomobil gelip çarptı. Araçtan indikten sonra ‘Geçmiş olsun beyefendi’ dememe kalmadan ‘Bana niye küfür ediyorsun?’ deyip üzerime saldırmaya başladı. Çevredekilerin dikkatini çekmeye çalışıp ‘Sen bana nasıl vurursun?’ diyerek, üzerime yürüdü. Yumruk atıp, kafa vurmaya çalıştı ancak tutup engellememe karşın darbeleri sol omzuma geldi. Söylendiği gibi vücudumda kırıp çıkık yok. Hastanelik de olmadım. Ortaya çıkıp şekil yapmak isteyen bu insanları boş yere kahraman yapmayın” diye konuştu.

Beşiktaş Postası Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emre Bahçıvan, Etiler, Etiler Nispetiye, Etiler Suada, Magazin Haberleri, Mehmet Koçarslan, Mehmet Koçarslan Darp, Mehmet Koçarslan dayak, Mehmet Koçarslan dayak yedi, Mehmet Koçarslan Emre Bahçıvan, Mehmet Koçarslan saldırı, Mehmet Koçarslan’a saldırı, Reina, Suada,

Beşiktaş'ı takip edin !

Domain