Beşiktaş'ı takip et !
Aleksis Çipras’ın Beşiktaş aşkı
14 Kasım, 2017 | 18:25

Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Atina’daki iş zirvesinde Fenerbahçe’nin eski yöneticisi Erol User’e, “Sen Fenerbahçeli’sin. Ama ben Beşiktaşlı’yım” dedi.

9-10 Kasım tarihlerinde başkent Atina’da düzenlenen Avrupa Birliği-Arap Dünyası Zirvesi’ne ev sahipliği yapan Çipras, Yunan ekonomisini krizden kurtarmak için Körfez ülkelerinden yatırım istediğini açıkladı. Çipras burada yaptığı konuşmada, Yunanistan’ın ekonomik kriz atmosferinden çıkmaya başladığını anlatarak Arap yatırımcılara ülkedeki yatırım fırsatlarını değerlendirme çağrısında bulundu.

Çipras’ın Arap sermayesine seslendiği zirvede Yunanistan Başbakanı’nın Beşiktaş taraftarı olduğu da ortaya çıktı. Zirveye katılan iş adamları arasında Türk-Yunan İş Konseyi Başkan Yardımcısı Erol User de vardı.

User ile bir araya gelen Çipras, aynı zamanda geçmişte Fenerbahçe’de yöneticilik yapan iş adamı ile sohbet etti. User’e “Senin hakkında bilgi edindim. Fenerbahçeli olduğunu biliyorum. Ama ben Beşiktaş’ı tutuyorum” dediği öğrenildi. Çipras, sohbet sırasında Erol User’e Beşiktaş’ı çok sevdiğini anlatırken “Çok harika bir takım” ifadelerini de kullandı.

Beşiktaş Postası Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aleksis Çipras, Beşiktaş, Erol User, Fenerbahçe, Yunanistan,

Beşiktaş'ı takip edin !

Domain